Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím.
Souhlasím
Zboží bylo vloženo do košiku
  • Úvod
  • PROJEĎTE SE V NEJNADUPANĚJŠÍM PORSCHE

PROJEĎTE SE V NEJNADUPANĚJŠÍM PORSCHE

MEGASUN P9

HYBRIDSUN DESIGN F.A. PORSCHE

Sen se stal skutečností


S velikou hrdostí a naprostým nadšením Vám jako první v ČR představujeme světovou novinku a první solárium s DNA Porsche P9 HybridSun. Ruku na srdce, kdo by se nechtěl projet v nejnadupanějším Porsche a dojet si super rychle pro atraktivní vzhled? Hybridní solárium megaSun P9 hybridSun plní sny každého, kdo touží po dokonalém opálení, mladistvém vzhledu, pevné pružné kůži. Prvotřídní komfort, který splňuje nejvyšší požadavky a fascinuje lidi po celém světě. P9 kombinuje ohromující jedinečný design s působivou technologií a vzrušujícím technickým výkonem. Stanovuje nové standardy mezi solárii!

 

Nádherné opálení a krásnější pleť bez vrásek

Ruby kolagen booster a pečující BeautyLight světlo pro krásnou pevnou, pružnou, mladistvou pleť a příjemný pocit na pokožce. Speciální LED infra diody, které vyzařují světlo stimulující vlastní tvorbu kolagenu v těle a zpomalují stárnutí kůže. Vrásky jsou změkčeny a kontury jsou zřetelně menší. Nejnovější generace vysoce výkonných LED zajišťuje zvýšené hydratování pokožky. Revitalizace, relaxace a detoxikace pokožky a krásnější pleť.

 

» Vůdce výkonu

Intenzivní sluneční světlo a pečující BeautyLight světlo pro obličej a dekolt jsou speciálně přizpůsobené ve dvou variantách. Kromě toho máte na výběr mezi čtyřmi možnými spektrálními kombinacemi v oblasti těla. S optimálně rozloženými Beauty-Boostery od hlavy až k patě. 

 » Pozor na detaily

Ramenní opalovač a Sound systém v dokonalé symbióze. Dodatečné sluneční světlo, brilantní zvukový zážitek a hlasové ovládání pomocí řídících funkcí. Prvotřídní komfort, který splňuje nejvyšší požadavky. 

 » Sledujte svou intuici

Zákazníci milují jednotnou provozní logiku ve všech soláriích KBL.
P9 svítí osvědčenými funkčními symboly v novém vzhledu, jasně strukturovaném a intuitivním pro použití.

 » Smart Control

Inteligentní řídicí systém v novém vzhledu: Individuální přání zákazníka a komfortní funkce lze nastavit před opalováním na intuitivním dotykovém displeji. Provozovatelé mají snadný přístup ke všem důležitým nastavením údržby a servisu.

 » Dýchej, relaxuj, užívej si

Klimatizace pro optimální klima během opalování. Aqua Cool s revitalizační vodní mlhou pro příjemné osvěžení. Aromatizace vzduchu pro uklidňující vůni.

 » Úplně bezdrátové

Světová novinka v soláriu P9 od KBL: Bezdrátové nabíjení pro všechny vhodné smartphony jako ideální doplněk funkce Bluetooth. Zákazníci jednoduše umístí přístroj na odpovídající symbol a smartphone se bude nabíjet během opalování. Bez nepříjemných kabelů.

 

 

 Jako první v ČR jsme dodali to nejlepší v oblasti opalování a péče o kůži do Libereckého solárního studia Zdravého opalování. Instalace k naší veliké radosti vzbudila neskutečné ohlasy a nadšení. Ve studiu perfektně funguje a zvedá návštěvnost.

 

 

 

 

 

 
SunCity velkoobchod
SunCity Fitness
SunCity Solária
Kadeřnictví SunCity
SunCity E-shop
O Suncity