Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím.
Souhlasím
Zboží bylo vloženo do košiku

O NÁS

VELKOOBCHOD SOLÁRIÍ, UV TRUBIC A SOLÁRNÍ KOSMETIKY
 
300 druhů profesionálních solárií, collarií a kolagenových solárií značek Ergoline, KBL megaSun, Luxura, Soltron, UltraSun, UltraTan, New Technology.
 
 
Zajišťujeme servis a náhradní díly na všechna solária, collaria a kolagenová solária Ergoline, KBL megaSun, Luxura, Soltron, UltraSun, UltraTan, New Technology.
 
Výměny trubic a výbojek pro solária, collaria a kolagenová solária Ergoline, KBL megaSun, Luxura, Soltron, UltraSun, UltraTan, New Technology.
  
U nás si vyberete nejlepší solárium pro Vaše účely. Máme solária pro solární studia, solária pro fitness centra, solária pro kosmetické a kadeřnické salony, solária pro wellness centra, solária pro hotely či privátní solária.
  • Nechte starosti s pořízením solária, collaria či kolagenového solária na nás.
  • Realizujeme dodávku solárií, collarií a kolagenových solárií na klíč.
  • Poradíme Vám, jaké solárium, kolarium nebo kolagenové solárium bude pro Váš provoz nejhodnější.
20 let tradice a nespočet spokojených zákazníků, kteří u nás pořídili kvalitní profesionální solárium.
 
Nabízíme též kvalitní repasovaná solária či solária ze zabaveného leasingu za 1/3 původní ceny. Neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám zašleme aktuální nabídku solárií, collarií a kolagenových solárií, která jsou skladem ihned k dodání.
 
Dodáváme nejvýkonnější trubice a výbojky do solárií, collarií a kolagenových solárií. Široká nabídka solárních trubic a výbojek.
SunCity velkoobchod
SunCity Fitness
SunCity Solária
Kadeřnictví SunCity
SunCity E-shop
O Suncity