Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím.
Souhlasím
Zboží bylo vloženo do košiku

FAQ

1. Jaký krém je vhodný pro úplné začátečníky s opalováním?

Lidé, kteří s opalováním začínají, by se měli zaměřit především na krémy s vysokým obsahem pečujících složek, jako je například panthenol, aloe vera a jiné další složky, které pokožku zklidňují a dostatečně hydratují. Jedná se například o krémy Golden Brown Sugar 400ml, Tequila Gold Supreme Deep Tanning Lotion 200ml, Gold 999,9 Dark Tanning Lotion 200ml.

2. Jaký krém použít pro dosažení nejlepšího opálení?

K dosažení nejlepšího opálení doporučujeme používat krémy s největším obsahem bronzerů. Čím více bronzerů krém bude obsahovat, tím lepšího tónu opálení se dosáhne. Jedná se například o krémy Midnight Gold 400ml, Black Chocolate Princess 400ml a Embellish in Black 400ml.

3. Co je DHA a Erythrulosa?

DHA a Erythrulosa jsou samoopalovací složky. Jedná se o přísady vybraných druhů solární kosmetiky. Tyto samoopalovací složky jsou v našich produktech obsaženy v malém množství, tudíž se nemusíte bát, že by po aplikaci krému na tělo zanechával šmouhy na oblečení, jako je tomu tak u sunless produktů (samoopalovacích přípravků s vysokým podílem DHA). Tyto složky jsou v našich krémech obsaženy proto, aby dodaly ještě více krásného hnědého nádechu naší opálené pokožce.

4. Můžu krém používat i na přímém slunci?

Naše krémy jsou určeny přímo pro použití do solária. Neobsahují UV filtr. Tudíž se naše kosmetika nedoporučuje používat při vystavení kůže přímému slunci, jelikož pokožku nebude chránit před škodlivým UV zářením ze slunce.

5. Na co se používá krém s označením HOT?

HOT = pálivý, krémy s tímto označením jsou určeny pro partie, které se hůř opalují (např. nohy). Díky žhavícím složkám obsažených v těchto krémech se docílí prokrvení dané partie. Čím více je kůže prokrvená, tím lepšího opálení docílíte. V naší nabídce naleznete dva prohřívací krémy - Dark Enchantment 400ml a Brown Super Black Very Dark HOT! 125ml

6. Co jsou bronzery?

Bronzery jsou přírodní složky obsažené v krému, které podporují tu nejlepší tonizaci pokožky. Jedná se například o výtažek ze slupek vlašských ořechů, kakaa, atd., proto čím více bronzerů, tím lepší tón opálené pokožky.

7. Když se jdu opalovat do solária, musím používat speciální krémy na to určené?

Určitě doporučujeme solární kosmetiku používat. Důvodů je opravdu spoustu. Kůže je díky krému do solária dostatečně hydratovaná a zamezuje se tak vysoušení a nepříjemným pocitům na pokožce po opalování. Další výhodou krémů do solária je příjemná parfumace, která vydrží i po opalování. Navíc krémy dodávají pokožce díky obsahu bronzerů ještě lepší opálení. Pokožku zklidňují a zamezují předčasnému stárnutí vlivem UV záření.

8. Chci si domu pořídit solárium, stačí mi obyčejná domácí zásuvka?

Do klasické zásuvky o napětí 230V můžete zapojit solárium, které je k tomu přímo určené. Z naší nabídky do této kategorie patří solária s názvem „Domácí solária“. Pro pořízení profesionálního solária do domácnosti, je potřeba si napětí zásuvky navýšit na 400V.

9. Jaký je rozdíl mezi Oxy Tan trubicemi a Kolagenovými?

Kolagenové trubice jsou čistě anti-aging trubice. Anti-aging v překladu znamená „proti stárnutí“. Z toho tedy vyplívá, že tyto trubice pečují o naší pokožku tak, že vyhlazují vrásky, jemné linky a naši kůži celkově zjemňují. Urychluje se regenerace kožních buněk, zlepšuje se vázání vlhkosti v kůži a zvyšuje se její propustnost, čímž je umožněno účinným látkám pronikat hlouběji do kůže. Pomáhají přirozené tvorbě kolagenu a elastinu, a díky tomu se naše kůže stává pevnější a zdravější. Tyto trubice pokožku neopalují. Naší kompletní nabídku kolagenových trubic naleznete ZDE>

Oxy Tan trubice mají dvojí funkci. Nejen že dodají naší pokožce krásné opálení, ale také o ní pečují. Speciální červené světlo trubic Oxy Tan podporuje tvorbu kolagenu a elastinu v kůži, zlepšuje hydrataci, pomáhá urychlovat regeneraci a omezovat působení volných radikálů. Nabídku všech Oxy Tan trubic naleznete ZDE>

10. Proč je vhodné používat i krém po opalování?

O pokožku je potřeba se důkladně starat. A to nejen před tím, než se jdeme opalovat. K tomu aby byla pokožka nejen opálená ale i krásná, tak musí být dostatečně hydratovaná. Protože jenom „svěží“ kůže vypadá zdravě a krásně. K tomu právě dopomáhá péče o pokožku i po opalování.

Naše krémy po opalování se dokáží o pokožku postarat přesně tak, jak je potřeba k docílení perfektního finálního vzhledu. Obsahují spoustu složek, které hydratují, zvláčňují, příjemně kůži ovoní a navíc prohloubí a prodlouží váš opálený vzhled kůže.

V naší nabídce naleznete celkem dva krémy po opalování a to LA Tan Extender 530ml a White Chocolate 530ml.

SunCity velkoobchod
SunCity Fitness
SunCity Solária
Kadeřnictví SunCity
SunCity E-shop
O Suncity