Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím.
Souhlasím
Zboží bylo vloženo do košiku
  • Úvod
  • NÁŠ SVĚT JE BAREVNÝ!

NÁŠ SVĚT JE BAREVNÝ!

Přidejte více barvy do vašeho života! 
 
Rainbow kombinuje čtyři spektra světla s různými vlnovými délkami, poskytující jednotlivým vrstvám pokožky přesně to, co potřebují.

Tímto způsobem zůstává pokožka zdravá a vypadá perfektně.
 
  • Modré světlo pro čistou a bezchybnou pleť
  • Zelené světlo pro regeneraci a relaxaci
  • Červené světlo pro dobrou péči, krásnou a hladkou kůži
  • Žluté světlo pro radost ze slunce
  • UV-A pro okamžité a atraktivní opálení
  • UV-B pro dlouhotrvající opálení, tvorbu pigmentu a vitamínu D

 

Modré

ENERGY-LIGHT

Dejte kůži novou energii!

Modré RAINBOW LIGHT působí antisepticky, regeneruje a znatelně dodává vitalitu vaší pokožce. Modré světlo posiluje váš imunitní systém a poskytuje tělu stejně i jako vaši duši nadbytek vitality a výkonu. Získejte energii!                          

 

Zelené

WELLNESS-LIGHT

Udělejte svou kůži světovou!

Zelená vám pomůže se uvolnit - to samé se vztahuje i na zelené RAINBOW LIGHT. Každodenní stres se snadno uvolní a vaše pleť se bude rychleji regenerovat. Ciťte se dobře! 

 

 

Červené

BEAUTY-LIGHT

Dopřejte své kůži speciální péči!

Červené RAINBOW LIGHT proniká hluboko do vaší kůže a tam podporuje přirozenou tvorbu kolagenu a elastinu. Vrásky mizí a vaše kůže vypadá mladší a krásnější. Energie z červeného světla krásy také posiluje opalovací účinek a poskytuje krásné opálení. Zůstaňte krásná!

 

Žluté

SUNNY-LIGHT

Dejte kůži extra porci slunce!

Stejně jako přirozené sluneční světlo, žluté RAINBOW LIGHT pozvedne vašeho ducha a dodá vám radost ze života! A jako další bonus, speciální UV-B světlo podporuje tvorbu životně důležitého vitamínu D. Užívejte si slunce!

 

 rainbow vydává světelnou hru barev modré, zelené, červené a žluté, ale také integruje účinky barev v kombinaci s UV světlem do jedinečného opalovacího efektu.

 

Objevte zcela nové solárium rainbow a jednoduše hýčkejte sebe i svou kůži.

 

Nový megaSun rainbow deluxe kombinuje atraktivní design, nejmodernější solární technologii a inovativní RAINBOW LIGHT trubice a boostery s nenapodobitelným komfortem.


 Detailnější informace o soláriu megaSun rainbow deluxe naleznete ZDE>

 

 

Následujte duhu!
Jasné linie, elegantní detaily, moderní technologie: megaSun rainbow uchvátí každého uživatele solária a umožní obsluze poskytnout svým zákazníkům unikátní zážitek. Vyzkoušejte nový rainbow systém a jeho mnoho inteligentních funkcí – za atraktivní ceny.

 

 

Detailnější informace o soláriu megaSun rainbow naleznete ZDE> 

 

 

 
SunCity velkoobchod
SunCity Fitness
SunCity Solária
Kadeřnictví SunCity
SunCity E-shop
O Suncity