Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím.
Souhlasím
Zboží bylo vloženo do košiku
  • Úvod
  • Jak vybrat a zvolit správný krém do solária ( solární kosmetiku )

Jak vybrat a zvolit správný krém do solária ( solární kosmetiku )

PRO NEOPÁLENOU POKOŽKU – POČÁTEČNÍ FÁZE OPALOVÁNÍ

V této fázi opalování je především důležitá ochrana citlivé a světlé pokožky a z tohoto důvodu volíme solární kosmetiku s převážně hydratačními látkami, vitamíny a minerály. (Svým způsobem by jsme však měly dbát, aby solární kosmetika obsahovala tyto látky v každé fázi opalování. Klást důraz na výživu kůže a dostatečnou hydrataci je velmi důležité) V této fázi není třeba dbát u solární kosmetiky na látky, které napomáhají zhnědnutí pokožky nebo látky na podporu intenzivnějšího prohloubení zhnědnutí.

Doporučené produkty: PLATIN DARK TAN 150ML , ALOHA KAILUA FRUIT TANNING 100ML
 
PRO MÍRNĚ OPÁLENOU POKOŽKU

V této fázi opalování vyžaduje kosmetiku pro mírně opálenou pokožku, kde poměr látek podporujících opálení a hydratačních látek odpovídá právě mírně pokročilé fázi opalování. Úkolem těchto přípravků už je mírná podpora zhnědnutí a tím i prodloužení doby zhnědnutí pokožky a její získání přirozené barvy. Zde už volíme solární kosmetiku se „středním“ obsahem látek napomáhajícím k urychlení opálení.

Doporučené produkty: BEACH BUNNY BLACK 88X - 400ML , COLOMBIAN HEMP 50X - 237ML , FASHION PRINCESS 85X - 237ML

PRO OPÁLENOU POKOŽKU

V této fázi již volíme solární kosmetiku s větším důrazem na obsah látek, které napomáhají urychlení, zintenzivnění a prohloubení krásné barvy po opálení tzv. „bronzerů“. Nicméně rozhodně nezapomínáme na složky zaměřené na péči o pokožku.

Doporučené produkty: MIDNIGHT GOLD 200X - 400ML , BLACK CHOCOLATE PRINCESS 200X - 400ML, EMBELLISH IN BLACK 200X - 400ML

PRO MAXIMÁLNÍ OPÁLENÍ – „ZA HRANICE“

Tato fáze se již „vymyká“ běžnému opálení. Každý člověk má své hranice pro maximální opálení a získání hnědého odstínu opálení, přes které se přenesete už jen za pomocí solární kosmetiky, která obsahuje tzv. „žhavící látky“. Tyto látky maximálně podporují okysličení kůže pomocí „pálivých“ ingrediencí např. chilli papričky (kajenský pepř). Po aplikaci této solární kosmetiky dochází k zarudnutí a mírnému pálení pokožky. Opálení je poté mnohem intenzivnější a hlubší. Při aplikaci však pozor. Nepoužívat na obličej a citlivá místa.

Doporučené produkty: SUPER BLACK VERY DARK HOT 125ML , DARK ENCHANTMENT - 88X HOT BRONZERS - 400ML
 
 
 
SunCity velkoobchod
SunCity Fitness
SunCity Solária
Kadeřnictví SunCity
SunCity E-shop
O Suncity